Intencje od 4.03 do 5.05
Poniedziałek, 4 marca
7.00 + Józef Gwiżdż w 15 r. śmierci
7.00 + Czesław Jasiura
17.00 + Józef Gwiżdż w 15 r. śmierci, ojciec Andrzej
Wtorek, 5 marca
7.00 O zdrowie, bł. Boże i opiekę MB dla Emilii Morawa i jej rodziny
17.00 + Grzegorz Omylak w 1 r. śmierci
Środa, 6 marca
7.00 + Eugeniusz, Genowefa Stec w r. śmierci i rodzice
7.00 + Józef Łuka w 23 r. śmierci, żona Maria
17.00 Za parafian
Czwartek, 7 marca
7.00 + Cyprian Pakos, żona Anna i rodzice
7.00 + Danuta Wątorczyk
16.00 + Józefina Hola, mąż Ignacy, wnuk Eugeniusz – kaplica
17.00 + Michał, Rozalia Pakos, syn Antoni
17.00 + Maria Giza
Piątek, 8 marca
7.00 + Stanisław Wierzbiak w 4 r. śmierci i rodzice
7.00 + Elżbieta Szota
16.00 + Cecylia Wontorczyk w 4 r. śmierci, mąż Józef – kaplica
17.00 + Magda Kidoń
17.00 Dziękczynno-błagalna w intencji Zuzanny w 18 r. urodzin oraz całej rodziny
Sobota, 9 marca
7.00 O bł. Boże, opiekę MB dla Sary w 1 r. urodzin i brata Tymona
7.00 + Aniela Zając w r. śmierci, mąż Józef
17.00 + Euzebiusz Sikora
17.00 O bł. Boże, opiekę MB dla Augustyna w 70 r. urodzin i całej rodziny
Niedziela, 10 marca
7.30 + Wilhelm, Tekla Zając, syn Stefan, żona Irena
8.45 Za parafian – kaplica
10.00 + Emilia i Franciszek Sobek, córka Maria
11.30 + Ludwik Marszałek w 26 r. śmierci, żona Anna
17.00 + Maria Łuka w 5 r. śmierci, mąż Józef
Poniedziałek, 11 marca
7.00 + Jan Borowy, żona Maria
7.00 + Bogusława Ogórek
17.00 + Józef Łuka w 23 r. śmierci, żona Maria i rodzice
Wtorek, 12 marca
7.00 + Franciszek Łuka, córka Beata, rodzice i bracia
17.00 + Maria Łuka w 5 r. śmierci, mąż Józef i rodzice
Środa, 13 marca
7.00 + Antoni i Joanna Morawa oraz rodzice
7.00 + Danuta Wątorczyk
17.00 Za parafian
Czwartek, 14 marca
7.00 + Wilhelmina i Józef Bandyk w r. śmierci
7.00 + Janusz Ciunek
18.00 + Czesław Jasiura
18.00 + Krystyna Garaj, mąż Ignacy i rodzice
18.00 + Eugenia Symek
Piątek, 15 marca
8.00 + Józef Grucel
8.00 + Eugeniusz Górka w r. śmierci, bracia i rodzice
8.00 O szczęśliwą operację dla Martynki i powrót do zdrowia
18.00 Za wypominanych w ciągu roku
18.00 + Justyna Scechura w 5 r. śmierci, mąż Ignacy
18.00 + Cecylia i Antoni Jędryga
Sobota, 16 marca
8.00 + Emil Wontorczyk w r. śmierci i rodzice
8.00 O zdrowie, bł. Boże i opiekę MB dla Kamila w r. urodzin
8.00 + Emilia Cyrta
10.00 W intencji chorych z parafii
18.00 O bł. Boże dla Józefy i Marceliny w dniu urodzin oraz Józefa w dniu imienin
18.00 + Eleonora Stec, mąż Emil, synowa Danuta
Niedziela, 17 marca
7.30 + Eugeniusz Mentel w r. śmierci i rodzice
8.45 O bł. Boże, opiekę MB i św. Faustyny dla Adasia w 1 r. urodzin, dla rodziców i siostry – kaplica
10.00 Za parafian
11.30 O zdrowie i bł. Boże, opiekę MB dla Natalii w 8 r. urodzin, dla brata Wiktora i rodziców
17.00 + Ignacy Miciniak w 33 r. śmierci, żona Aniela
Poniedziałek, 18 marca
7.00 + Franciszek Lichosyt, żona Paulina w r. śmierci, syn Ferdynand
7.00 + Franciszek Domin, żona Iwona
17.00 + Józef Górka i rodzice
Wtorek, 19 marca
7.00 + Józef Gondek
7.00 + Józefina i Jan Śmiech i rodzice w r. śmierci
15.00 + Józef Jendryga , zięć Piotr – kaplica św. Józefa
17.00 O zdrowie i bł. Boże przez wstawiennictwo MB i św. Józefa oraz dary Ducha św. dla Józefa
17.00 + Emil Wontorczyk w 1 r. śmierci, żona Wilma i rodzice
Środa, 20 marca
7.00 + Franciszek Wojtyczek, syn Franciszek
7.00 O bł. Boże i opiekę św. Józefa w dniu imienin i urodzin dla Józefa i całej rodziny Pakosów
17.00 Za parafian
Czwartek, 21 marca
7.00 + Czesław Jasiura
7.00 + Adam Domin
16.00 + Rajmund Wątorczyk w 65 r. śmierci, żona Rozalia, syn Jan – kaplica
17.00 + Karol i Emilia Jasiurka, córka Irena
17.00 + Maria Giza
Piątek, 22 marca
7.00 + Cecylia Domin, mąż Łukasz
7.00 + Danuta Wątorczyk
16.00 + Eleonora Stec w 18 r. śmierci, mąż Emil , synowa Danuta – kaplica
17.00 + Karolina Brzegowy w 30 r. śmierci, mąż Daniel, syn Albin
Sobota, 23 marca
7.00 + Franciszek Kostyra, rodzice: Rozalia i Franciszek oraz rodzeństwo
7.00 Dziękczynno-błagalna w intencji pielgrzymów do Kalwarii
17.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie i bł. Boże, opiekę MB dla Moniki w r. urodzin i dla rodziny
Niedziela, 24 marca
7.30 + Karol Szlachta i rodzice: Franciszek i Paulina
8.45 + Wilma i Eugeniusz Klozyk – kaplica
10.00 + Stanisław Zembol, rodzice i teściowie
11.30 Za parafian
17.00 + Emil Wontorczyk w 1 r. śmierci, żona Wilma i rodzice
Poniedziałek, 25 marca
7.00 + Franciszek Wojtyczek w 12 r. śmierci, syn Franciszek
7.00 + Adam Domin
17.00 + Rozalia Pakos, mąż Tomasz i dzieci
Wtorek, 26 marca
7.00 + Czesław Jasiura
7.00 + Danuta Wątorczyk
17.00 + Michał Łuka w 45 r. śmierci, żona Helena, syn Ignacy, wnuk Michał
Środa, 27 marca
7.00 + Stefan Domin i rodzice: Karol i Cecylia
7.00 + Ferdynand Szlamczyk w 37 r. śmierci, rodzice i rodzeństwo
17.00 Za parafian
Wielki Czwartek, 28 marca
18.00 O powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii i bł. Boże dla księży w niej pracujących i księży Rodaków
18.00 Dziękczynna za przeżyte lata w 95 r. urodzin Eugenii z prośbą o dalszą opiekę, bł. Boże i wszelkie potrzebne łaski
18.00 + Daniela Pilch w 2 r. śmierci
Wielki Piątek , 29 marca
Wielka Sobota, 30 marca
18.00 O zdrowie i bł. Boże, opiekę MB w rodzinie
18.00 + Petronela Pakos, mąż Paweł, córka Maria
18.00 + Wojciech Knutelski w 24 r. śmierci
Niedziela Zmartwychwstania , 31 marca
6.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie i bł. Boże, opiekę MB dla Ireny w 80 r. urodzin i całej rodziny
6.00 + Ferdynand Ślamczyk w 37 r. śmierci
6.00 + Ferdynand Szlachta, żona Paulina, syn ks. Karol
8.45 O bł. Boże, opiekę MB i potrzebne łaski w 25 r. urodzin dla Radosława - kaplica
10.00 + Stefan Faculak
11.30 + Antoni Pakos w 2 r. śmierci
17.00 + Emilia Cyrta
Poniedziałek Wielkanocny, 1 kwietnia
7.30 Dziękczynna z prośbą o zdrowie i bł. Boże, opiekę MB dla Jana i Krystyny z dziećmi
8.45 O zdrowie i bł. Boże, opiekę MB dla Alojzego w 70 r. urodzin i całej rodziny – kaplica
10.00 + Antoni Madziar w 4 r. śmierci
11.30 + Olga Wontorczyk w 2 r. śmierci, mąż Eugeniusz, wnuk Kamil
17.00 + Maria Śmiech w 1 r. śmierci, mąż Wilhelm, syn Franciszek
Wtorek, 2 kwietnia
7.00 ++ z rodzin Róży św. Anny
18.00 + Antoni Madziar i rodzice
Środa, 3 kwietnia
7.00 + Franciszek Śmiech, żona Józefina
7.00 + Józefina, Antoni Ślamczyk w r. śmierci
18.00 Za parafian
Czwartek, 4 kwietnia
7.00 + Joanna i Sewerian Stechura
7.00 + Maria Kidoń w r. śmierci, mąż Mikołaj, druga żona Maria
17.00 + Józefina Michalak, mąż Eugeniusz, syn Eugeniusz – kaplica
18.00 + Emil Ślamczyk w 3 r. śmierci
18.00 + Cecylia Brzegowy w 26 r. śmierci
Piątek, 5 kwietnia
7.00 W intencji księży pracujących i pochodzących z parafii i o nowe powołania
17.00 + Franciszek Karkoszka w r. śmierci, żona Julia, synowie: Tadeusz i Emil
18.00 + Alojzy Gwiżdż w r. śmierci, żona Aniela, syn Andrzej
Sobota, 6 kwietnia
7.00 + Wilhelm Barudziak i rodzice
7.00 + Stefan Kubacka w 28 r. śmierci, syn Eugeniusz
16.00 W intencji bierzmowanych i ich rodzin
18.00 + Jan i Cecylia Gondek oraz wnuki
18.00 O zdrowie i bł. Boże dla Adriana, brata, siostry i rodziców
Niedziela, 7 kwietnia
7.30 Za parafian
8.45 + Stefan Wierzbiak w r. śmierci, rodzice i rodzeństwo – kaplica
10.00 O bł. Boże, opiekę MB i Aniołów Stróżów, św. Patronów dla Filipa i Piotra w 1 r. urodzin
11.30 + Jan Wojtyczek, żona Maria w r. śmierci
17.00 + Stefan Gwiżdż, syn Eugeniusz w r. śmierci
Poniedziałek, 8 kwietnia
7.00 + Jan Wojtyczek, żona Maria i synowie
7.00 + Euzebiusz Sikora
18.00 O zdrowie i bł. Boże dla Łucji, dla brata i o zdrowie rodziców
Wtorek, 9 kwietnia
7.00 + Jan Wojtyczek, żona Maria w r. śmierci
18.00 + Stefan Wilk-Juraszek w 19 r. śmierci, żona Karolina
Środa, 10 kwietnia
7.00 + Ferdynand Ferenc w 10 r. śmierci
7.00 + Eugeniusz Gwiżdż w r. śmierci
18.00 Za parafian
Czwartek, 11 kwietnia
7.00 + Tekla, Franciszek Gondek
7.00 + Janusz Ciunek
17.00 O zdrowie , bł. Boże, dary Ducha św. dla Ewy i Grzegorza w 25 r. ślubu oraz dla dzieci - kaplica
18.00 + Cyprian Wojtyczek, żona Aniela w 34 r. śmierci i rodzice
18.00 + Józef Domin w 8 r. śmierci
Piątek, 12 kwietnia
7.00 + Józefina Śmiech w 16 r. śmierci, rodzice i teściowie
7.00 + Franciszek Wojtyczek w 12 r. śmierci, syn Franciszek
17.00 + Ignacy i Emilia Żywioł - kaplica
18.00 + Maria i Jan Dominik w r. śmierci
18.00 + Anna i Stefan Smreczak
Sobota, 13 kwietnia
7.00 W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże dla Danuty w 60 r. urodzin
7.00 + Henryk Kostyra w r. śmierci
18.00 + Aniela Szlamczyk w 1 r. śmierci, mąż Maksymilian
18.00 O zdrowie i bł. Boże i opiekę MB w rodzinie
Niedziela, 14 kwietnia
7.30 + Wilhelmina i Józef Żywioł
8.45 + Emilia Cyrta – kaplica
10.00 +Antoni Stechura w 39 r. śmierci, żona Maria i synowie
11.30 + Antoni Scechura, żona Maria i synowie w r. śmierci
17.00 + Jan Filomena Cieluch, córka Elżbieta
Poniedziałek, 15 kwietnia
7.00 + Ferdynand w r. śmierci, żona Paulina, syn ks. Karol
7.00 + Emilia Kobroń w 8 r. śmierci, mąż Wendelin
18.00 O zdrowie, bł. Boże i opiekę św. Michała Archanioła dla Bartosza w r. urodzin oraz dla żony Barbary i rodziny
Wtorek, 16 kwietnia
7.00 + Franciszek Bury w r. śmierci, żony: Joanna i Maria
18.00 + Franciszek Śmiech w r. śmierci i rodzice: Maria i Wilhelm
Środa, 17 kwietnia
7.00 + Jan i Cecylia Gondek w 20 r. śmierci
7.00 O zdrowie, bł. Boże dla Madzi w 5 r. urodzin, siostry Paulinki, rodziców i chrzestnych
18.00 Za parafian
Czwartek, 18 kwietnia
7.00 O zdrowie i bł. Boże, opiekę MB i św. Patronów dla Pawła z okazji urodzin
7.00 + Józef Kubacka w 21 r. śmierci
17.00 + Karolina Karkoszka, mąż Stefan, siostra Rozalia, zięć Jan – kaplica
18.00 + Wilhelm, Cecylia Kubacka w r. śmierci
18.00 + Franciszek Śmiech w r. śmierci, żona Józefina
Piątek, 19 kwietnia
7.00 + Henryk Kostyra
7.00 + Janusz Ciunek
17.00 O bł. Boże, opiekę MB i św. Faustyny dla Wojciecha w 11 r. urodzin – kaplica
18.00 O bł. Boże, opiekę MB dla Marceli i Tomasza w 17 r. ślubu i dla dzieci
18.00 Za zmarłych wypominanych
Sobota, 20 kwietnia
7.00 + Marcin Bochaczyk, żona Aniela w r. śmierci i synowie
7.00 O zdrowie i bł. Boże i opiekę MB dla Zenona i Edyty i dla dzieci
18.00 + Maria Wilk w 8 r. śmierci, mąż Kazimierz
18.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, bł. Boże, opiekę MB dary Ducha św. w pracy i podróży dla Filipa w r. urodzin i całej rodziny
Niedziela, 21 kwietnia
7.30 O zdrowie, bł. Boże, opiekę MB i Anioła Stróża dla Tymona w 2 r. urodzin, sióstr i rodziców
8.45 Za parafian – kaplica
10.00 + Ewa Kuziel w 3 r. śmierci
11.30 + Cecylia Janowiak, mąż Wendelin w 14 r. śmierci
17.00 + Antoni Wykręt, żona Irena w 21 r. śmierci
Poniedziałek, 22 kwietnia
7.00 + Eugeniusz Wnenczak, żona Emilia, córki Maria, Irena
7.00 O bł. Boże, opiekę MB dla Sabiny i Andrzeja w 1 r. ślubu i dla Emilki
18.00 + Ewa Kuziel w 3 r. śmierci
Wtorek, 23 kwietnia
7.00 + Józefa Rosiek, mąż Teofil, córka Danuta
18.00 O zdrowie i bł. Boże opiekę MB dla Filipa i Nikoli w r. urodzin
Środa, 24 kwietnia
7.00 + Antoni Scechura w 40 r. śmierci
7.00 + Jan Śmiech, żona Józefina w 1 r. śmierci i rodzice
18.00 Za parafian
Czwartek, 25 kwietnia
7.00 + Agnieszka Wilk, mężowie: Jan i Antoni, wnuk Krzysztof
7.00 + Andrzej Wojtyczek w 4 r. śmierci
17.00 + Eugeniusz Oskwarek w 11 r. śmierci – kaplica
18.00 + Joanna i Andrzej Omylak, siostra Helena, syn Alfons
18.00 + Józefina Adamczyk w 2 r. śmierci
Piątek, 26 kwietnia
7.00 O zdrowie, bł. Boże, opiekę MB i św. Patrona dla Mateusza z okazji urodzin
7.00 + Eugeniusz Bury, syn Zbigniew
17.00 + Antoni Kobroń w 21 r. śmierci – kaplica
18.00 + Ignacy Zbieżek w 41 r. śmierci, żona Maria
18.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, bł. Boże, opiekę MB dla Barbary i Janusza w r. ślubu i w intencji rodziny
Sobota, 27 kwietnia
7.00 O zdrowie i bł. Boże dla członków Róży św. Róży z Viterbo
7.00 + Irena Kidoń, mąż Tadeusz
18.00 + Stefan Kidoń w 21 r. śmierci
18.00 + Franciszek Gancarczyk, zona Cecylia w r. śmierci
Niedziela, 28 kwietnia
7.30 + Eugeniusz Wykręt, rodzice: Emilia i Ernest
8.45 + Andrzej Małysa, + Mirosław Żurek w 20 r. śmierci – kaplica
10.00 O zdrowie i bł. Boże i opiekę MB dla Izabeli i Przemysława w 6 r. ślubu i dla dzieci
11.30 O bł. Boże, opiekę MB dla Marii i Eugeniusza w 30 r. ślubu dla dzieci i wnuka
17.00 O bł. Boże, opiekę MB dla Albina i Marii w 40 r. ślubu
Poniedziałek, 29 kwietnia
7.00 + Emil, Antoni Wontorczyk i rodzice
7.00 O bł. Boże w rodzinach Śmiechów, Ciunków i Mikołajczyków
18.00 + Wilhelm Śmiech w r. śmierci, żona Marii, syn Franciszek
Wtorek, 30 kwietnia
7.00 + Anna Szewczyk w 16 r. śmierci
18.00 + Dorota Łuka
Środa, 1 maja
7.00 + Stanisław Żurek w r. śmierci
7.00 O bł. Boże, opiekę MB i dary Ducha św. dla Klaudii na czas egzaminów
15.00 + Czesław Jasiura – kaplica św. Józefa
18.00 Za parafian
Czwartek, 2 maja
7.00 + Wilhelmina Łuka w 4 r. śmierci, mąż Paweł
7.00 + Edward Lichosyt w 12 r. śmierci, mama Małgorzata
17.00 + Eugeniusz i Joanna Wierzbiak, syn Franciszek i zięć Stefan – kaplica
18.00 O zdrowie i dary Ducha św. dla wnuczki podczas egzaminów maturalnych
18.00 + Maria Giza
Piątek, 3 maja
7.30 + Maria Szymek w r. śmierci, mąż Paweł
8.45 + Rajmund Wontorczyk, żona Anna – kaplica
10.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie i bł. Boże, opiekę MB dla Danuty i Stanisława w 40 r. sakramentu małżeństwa
11.30 O bł. Boże i opiekę MB dla Estery w 11 r. urodzin
17.00 + Eugeniusz Wierzbiak, żona Joanna i rodzice
Sobota, 4 maja
7.00 + Ks. Adam Leśniak w 5 r. śmierci
7.00 O zdrowie, bł. Boże, opiekę MB dla Katarzyny i Mariusza w 20 r. ślubu i dla ich córek
18.00 O zdrowie, bł. Boże i opiekę MB dla Anny i Andrzeja w r. urodzin i rodziny
18.00 + Eugenia Oskwarek w r. śmierci
Niedziela, 5 maja
7.30 + Jan Łuka w r. śmierci, żona Anna
8.45 O bł. Boże z okazji 35 r. małżeństwa – kaplica
10.00 + Ferdynand Ferenc, córka Bogumiła, zięć Józef
11.30 O bł. Boże, opiekę MB dla Heleny i Józefa w 35 r. małżeństwa i dla całej rodziny
11.30 W intencji strażaków OSP ich rodzin i za zmarłych druhów OSP Lipnica Mała
17.00 + Józef Kidoń